Bitcoin Kâhini’nden Çarpıcı BTC Fiyat Tahmini! Son Dakika Haberleri

Fibo Quantum

Bir Bitcoin ve kripto para efsanesi olan Peter Brandt yeni Bitcoin tahminini paylaştı, Ethereum ve TRON’un en son haftalık raporu çıktı, Ripple destekli XRPL Labs’ın başkanı Wietse Wind Ripple uygulamalarının yeni özelliklerini açıkladı ve daha fazlası ile burada Kriptokoin.com’daki en güncel kripto para haberleri ile kendinizi güncel tutun ve yatırımınıza değer katın.

Bitcoin (BTC)’e yönelik haberler

Bitcoin büyümeye devam edebilir

Bitcoin (BTC) birkaç gün önce bir fiyat artışı yaşadı. Piyasadaki mevcut düşünce tamamen değişti ve uzmanlara göre Bitcoin bir kez daha büyümeye başlayabilir. Bitcoin 4 aydan daha fazla bir süredir ilk kez 5.000 doları aştı ve analistlere göre trend devam edebilir. Tanınmış bir kripto para ve hisse senedi analisti olan Peter Brandt, daha önce bildirdiğimiz üzere Bitcoin’in yakın gelecekte yeni bir parabolik aşamaya girebileceğini gösterdiği bir tweet yayınladı.

Analist, BTC’nin neden 50.000 doları hedeflediğini açıklıyor

Bitcoin’de çöküşü öngörerek Bitcoin Kâhini olarak anılan Peter Brandt, BTC’nin parabolik bir boğa koşusu için hazırlandığı konusundaki yeni öngörüsünü genişletiyor. Yahoo Finance ile yapılan yeni röportajda Brandt, şimdi BTC’nin neden 50.000 doları hedeflediğini açıklıyor:

2017 Aralık – 2018 Aralık tarihleri ​​arasında olanların ve 2013 – 2015 ayı piyasasında olanların gerçekte bir analog (benzer) olduğuna inanıyorum, burada ayı piyasasında sıralı bir 10 yukarı ve aşağı hareket gördük. Neredeyse aynı şekilde aynı kalıbı oluşturduk. 2015’in Bitcoin’deki düşük seviyesinden sonra, pazarın parabolik bir gelişmeye dönüştüğünü gördük. Ve böylece, analogların dikkat çekici derecede iyi olduğunu düşünüyorum ve şu anda kriptoların parabolik bir boğa piyasasına geri döneceğini düşünüyorum. Şu anda aklımdaki tek soru, 2018 sonlarının en düşük seviyelerini tekrar test edip etmeyeceğimiz? Demek istediğim, bir şans var ve bu gerçekleşedebilir de gerçekleşmeyebilir de…

“Boğa koşusu önümüzdeki iki-üç yıl boyunca gerçekleşecek.”

Brandt, boğa koşusunun önümüzdeki iki-üç yıl boyunca gerçekleşmesini beklediğini söyledi ve açıklamalarına şunları ekledi:

Bildiğimiz gibi Bitcoin hareket etmeye başladığında hareket ediyor. Bu durum tüm kripto paralar için geçerli değil. Ve eğer bir miktar yukarı momentum geliştirmeye başlarsak, geri dönüp yaz sonlarına doğru daha önce yaşadıklarımıza benzer bir parabolik gelişme göreceğimizi düşünüyorum. Ve bu ilerlemeyle Bitcoin’in 2017 yılının sonlarında gördüğümüz 20.000 doların yüksek seviyesine yaklaşmasının kolay olduğunu düşünüyorum. Hedefin muhtemelen 50.000 dolar civarında olduğunu tahmin ediyorum.

Ethereum (ETH)’a yönelik haberler

ConsenSys tarafından desteklenen en son Ethereum blog haftasında yayınlandı. Bu haftanın baskısı, Ethereum 2.0’daki en yeni sürümleri içeriyor ve OmiseGo, Zilliqa ve MyCrypto dahil olmak üzere Ethereum tabanlı platformlardaki bazı güncellemelere bakıyor.

Ripple (XRP)’a yönelik haberler

Ripple destekli XRPL Labs’ın başkanı Wietse Wind, XRP Tip Bot’ta ve şirketin yaklaşmakta olan XRP tabanlı ödemeler uygulamasında piyasaya çıkacak yeni özellikleri gösteren bir tweet attı. Bu yeni özelliklerle artık bir kişiye bahşiş göndermek için, kullanıcılar parmaklarının ucunda bir kişi listesine sahip olacaklar ve hantal şifreli adresleri girmek veya QR kodlarını taramak zorunda kalmayacaklar.

Litecoin (LTC)’e yönelik haberler

Litecoin şimdi bir sonraki yarılanma olayına yani halving’e dört ay uzaklıkta. Halving’de, madencilere verilen blok ödülü yarıya inecek ve 84 milyon LTC’de sınırlandırılmış kripto para sonlu arzının üretimi daha da yavaşlayacak. Bir sonraki halving geri sayımını burada kontrol edebilirsiniz.

Stellar Lumens (XLM)’e yönelik haberler

Avustralya merkezli kripto para borsası Independent Reserve, bu haftasonu Stellar Lumens (XLM)’i platformuna ekliyor. Borsada XLM ticareti Salı günü başlayacak. Borsa şu anda, ülkede müşterilerine sigorta kapsamı sunan ilk borsa olduktan sonra kurumsal yatırımcıları hedef alıyor.

TRON (TRX)’a yönelik haberler

TRON’un platformun ademi merkeziyetçi uygulamaları (DApps) hakkındaki son haftalık raporu çıktı. Rapora göre, TRON ekosisteminde 246 DApp var ve çalışıyor.

Cardano (ADA)’ya yönelik haberler

Cardano’nun arkasındaki şirket IOHK, Blockchain’i hayata geçirmek için tasarlanmış bir “senfoni” oluşturuyor. Proje, bir Blockchain’in neye benzediğini soran Cardano kurucusu Charles Hoskinson tarafından ortaya atılan bir sorudan kaynaklanıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Kriptokoin.com’u Twitter’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!